Monday, September 11, 2017

Duvarlar boş kalmasın .. Tuval baskılar - Pixers Evet duvarlar boş kalmasın :)) Sevmiyorum duvarları boş boş olan evleri.. Evet Sahildeki Ev'in duvarları kimilerinize fazla kalabalık gelebilir ama bence bir evi ev yapan, sıcacık yuva yapan  öncelikle içinde yaşayan insanlar ise sonra da detaylardır..

Çok pahalı mobilyalar alıp, mimarlara, dekoratörlere binlerce lira dökebilirsiniz ama sonrasında o kişisel dokunuşları yapamazsanız, o ev sıcaklığını, kişiliğini bulamaz, sizi yansıtamaz.. Sosyal medyada hep bir birinin aynı evleri görmemizin nedeni de bu aslında.. Bir başkasında görüp beğendiğimizi yapıyoruz, böyle yaparak da aslında onun hayatından,kişiliğinden izleri kopyalıyoruz..Esinlenmek çok doğal, yaratıcı bir şey tabii, ama kopya.. Adı üstünde kopya işte..

Yukarıda da yazdığım gibi evde kişisel dokunuşların en önemli aracı detaylar, mesela küçük aksesuarlar, duvarlara asılmış resimler, masaların, konsolların üzerinde çiçekler, farklı aydınlatmalar,yastıklar,throwlar vs.. Bu konuda artık internet ile pek çok farklı ürüne ve platforma çok rahatlıkla ulaşabilmemiz mümkün..

Tuval Baskılar - Pixers de duvarlarımızı dekore ederken pek çok farklı desene ulaşabileceğiniz bir platform..Öylesine çok ve farklı desen var ki, ben zevkime göre bir şey bulamadım demek çok zor olacak sanırım..

Evinizin boş bir duvarında tek büyük parça tuval baskı düşünebileceğiniz gibi, bir kaç tane ufak deseni de bir araya getirerek farklı bir kombin de yapabilirsiniz..


Pixers ayrıca çevre dostu teknolojiler kullanarak, yaşadığımız çevreye ve sağlığımıza da özen gösteriyor.. Kullandığı pixerstick malzemesi ise istediğiniz zaman ve istediğiniz yere kolayca yapıştırıp, değiştirebileceğiniz, dayanıklı, uzun ömürlü yapışkan bir malzeme..


Hadi şimdi koyun kendinize şöyle bir bardak çay ve pixers'in binlerce deseni arasında gezinmeye başlayın.. Ama sakın hayallerinize sınır koymayın...

İyi haftalar bizden...
sponsered post

70 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. Ayşegül Hanım merhaba bloğunuzun sıkı bir takipçisiyim yaşam tarzınıza imreniyorum . Az önce pixers a baktım hatta model beğendim alacaktım tek duvar ölçüsü girdim ve toplam tutar sadece bir duvar içib 4800 tl yazıyordu şoklardayım :)

  ReplyDelete
 3. Çok başarılı bir blogunuz var tebrikler.

  ReplyDelete
 4. Merhaba, sizin gibi kaliteli içerik üreten bir yazarı blog yazarlarının sosyal paylaşım ve buluşma noktasında görmek isteriz. Böylelikle içeriklerinizi diğer blog yazarlarına tanıtabilir ve diğer blog yazarlarıyla kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Blogcular Club’da paylaşılan içerikler editör onayından geçtikten ve yazarın onayı alındıktan sonra dergimizde yayınlanacaktır. Dergide yer alacak makaleler banner kodlarını sitesinde yayınlayan bloglar arasından seçilecektir. İyi çalışmalar. https://www.blogcular.club/welcome

  ReplyDelete
 5. I really like and appreciate your post.Thanks Again. Keep writing.

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 7. https://www.nizamoglunakliyat.com/umraniye-evden-eve-nakliyat.html

  ReplyDelete
 8. http://www.celebinakliyat.com/uskudar-evden-eve-nakliyat

  ReplyDelete
 9. Rất tuyệt vời, cám ơn bài viết của tác giả, mời các bạn ghé Showroom nhà mình coi sản phẩm mới nha:
  BÀN CẦU VIGLACERA VI107 MỘT SẢN PHẨM DIỆU KÌ CHỈ CHƯA TỚI 1TRIỆU 750 NGÀN

  ReplyDelete
 10. http://lotositesi.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. eşya taşıma da kalite çok önemli bı konu

  ReplyDelete
 12. eşya taşıma en lüx nakliye

  ReplyDelete

 13. Hayırlı işler diliyoruz...
  kayseri evden eve nakliyat Kayseri Takubiya Nakliyat firması olarak evinizin balkonuna kuracağımız modüler asansörlü taşımacılık sistemimizle merdiveninizin dar ya da alçak olması sorun olmaktan çıkıyor. Bu sistemle eşyalarınızı direk balkondan nakliye aracına getirerek, hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. 15. kata kadar ulaşabilen asansör sistemimizle verdiğimiz daha hızlı ve daha güvenilir olan bu taşınma hizmetinin ismini Kayseri Asansörlü Nakliyat olarak adlandırıyoruz.

  ReplyDelete
 14. Fotokopi makinesi mi kiralayacaksınız?
  Kiralık fotokopi makinesi ve kiralık yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak üstün Japon teknolojisine sahip KYOCERA doküman çözümlerine en uygun kiralama fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Sektörünüz ne olursa olsun her bütçeye uygun kiralama fiyatları, gün içerisinde servis imkânı ve dilediğiniz zaman sözleşme fesih hakkı, hepsi ve daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

  kiralık fotokopi

  ReplyDelete
 15. Evden eve nakliyat Ankara alanında üstün kalite hizmetler almak isteyen herkesin ortak tercihi Damla Nakliyat ile sizlerde hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet almaya başlayın. Evden eve nakliyat Ankara hizmetlerimizi 20 yılı aşkın bir süredir gerçekleştiriyor, sizlerin ne istediğini bilen bir firma olarak memnuniyetinizi sağlamakta güçlük çekmiyoruz. Hemen bize ulaşın.

  ReplyDelete
 16. Kaliteli ve güvenilir bir site mükemmel tebrik ediyorum

  ReplyDelete
 17. Great post. Articles that have meaningful and insightful comments are more enjoyable, at least to me. It’s interesting to read what other people thought and how it relates to them or their clients, as their perspective could possibly help you in the future.


  Regards

  www.netflix.com/activate
  www.netflix.com/activate
  www.netflix.com/activate
  www.office.com/setup 2016
  www.office.com/setup
  microsoft365.com/setup
  www.office.com/setup
  www.office.com/setup
  microsoft365.com/setup

  ReplyDelete
 18. Great post. Articles that have meaningful and insightful comments are more enjoyable, at least to me. It’s interesting to read what other people thought and how it relates to them or their clients, as their perspective could possibly help you in the future.


  Regards

  www.netflix.com/activate
  www.netflix.com/activate
  www.netflix.com/activate
  www.office.com/setup 2016
  www.office.com/setup
  microsoft365.com/setup
  www.office.com/setup
  www.office.com/setup
  microsoft365.com/setup

  ReplyDelete
 19. Great post. Articles that have meaningful and insightful comments are more enjoyable, at least to me. It’s interesting to read what other people thought and how it relates to them or their clients, as their perspective could possibly help you in the future.


  Regards

  www.netflix.com/activate
  www.netflix.com/activate
  www.netflix.com/activate
  www.office.com/setup 2016
  www.office.com/setup
  microsoft365.com/setup
  www.office.com/setup
  www.office.com/setup
  microsoft365.com/setup

  ReplyDelete
 20. Şuan egede bir ev yaptırmak için araştırmalara başladım. Prefabrik ev yaptırmayı düşünmekle birlikte https://prefabrik.com/prefabrik-ev-fiyatlari/ beğendiğim modeller var ve fiyatları oldukça makul.

  ReplyDelete
 21. Garmin GPS keeps updating new features with modern technology from time to time.You can Update your Garmin express software without any difficulties. The Garmin GPS received by satellite signal about your location, The Garmin GPS update provided with global positioning but not about your street grid. Registration your Garmin device is very essential if you want to enjoy all of its features with ease. These free updates from Garmin’s side are to enhance user experience.

  ReplyDelete
 22. Garmin Nuvi is considered to be one of the leading navigation device. The Garmin nuvi has restructure gps technology with its navigation excellence and unbelievable features that make traveling as simple. Garmin Nuvi is Portable maps Navigator, this is not only a reasonably priced device but it offers you free lifetime Garmin map update and traffic reporting with voice-commands. so you can choose Garmin Nuvi Update for regularly use.

  ReplyDelete
 23. When you try to fubo.tv/connect, Continue reading to learn more about all the errors and follow this guide if your FuboTV is not working. If you are experiencing any major issue, consider restarting your device or use FuboTV on another streaming device. The minimum speed required for FuboTV depends on the resolution on which you’ll be watching. fubo.tv/Connect

  ReplyDelete
 24. has makale bu makale tebrikler süper olmuş

  ReplyDelete
 25. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 26. FuboTv is one of the great value plans streaming service providers for which many users are going for it. When you activate FuboTV at fuboTv activate, you can choose from varied premium plans available. FuboTv is a best option for peoples if you wish to keep your access to your favorite channels and save it. FuboTv allows its subscribers to live to stream their favorite TV networks.
  fubo.tv/Connect enter code

  ReplyDelete
 27. Bize neden prefabrik ev? diye sorulduğunda cevabımız basit oluyor. Yoksa rüya mı? dedirtecek özelliklere sahiptir diye cevaplıyoruz. Başlıca özellikleri arasında yaşam için en büyük özellikler sahip olması gelmektedir

  ReplyDelete
 28. If you need Chihuahua Puppie For Your Family, just visit TEACUP CHIHUAHUA FOR SALE NEAR ME for the Excellent Quality, Champion Bloodlines CHIHUAHUA PUPPIES.

  ReplyDelete
 29. If you need Chihuahua Puppie For Your Family, just visit TEACUP CHIHUAHUA FOR SALE NEAR ME for the Excellent Quality, Champion Bloodlines CHIHUAHUA PUPPIES.

  ReplyDelete
 30. Very Nice valuable information by this blog keep sharing, thank you for sharing us. If you are Looking For A TEACUP CHIHUAHUA FOR SALE visit here:- CHIHUAHUA PUPPIES FOR SALE | Chihuahua | Teacup Chihuahua Puppies | Chihuahua Breeders & Puppies

  ReplyDelete
 31. If you need Chihuahua Puppie For Your Family, just visit TEACUP CHIHUAHUA FOR SALE NEAR ME for the Excellent Quality, Champion Bloodlines CHIHUAHUA PUPPIES.

  ReplyDelete
 32. Nice & Informative Blog ! We offer TEACUP CHIHUAHUA PUPPIES FOR SALE. We specialize in Chihuahuas and are an AKC registered breeder. We expanded our area of expertise to focus on breeding for short & long haired TEACUP CHIHUAHUA PUPPIES. Check it out!...

  ReplyDelete
 33. Enjoyed reading your post keep sharing such amazing post will come back to read more.

  Regards

  fubo.tv/connect
  www.fubo.tv/connect
  www.primevideo.com/mytv
  primevideo.com/mytv

  ReplyDelete
 34. Maine coon kittens for sale

  We raise exceptional Maine coon kittens for sale in a loving and caring environment. Dedicated to following a responsible breeding program, our focus is on keeping our animals healthy and happy for when they find their new homes. We are well known for having the best and healthiest Maine coon kittens for sale nationwide. Browse wide variety of kittens on our Website.

  https://carol-s-farm.company.com

  ReplyDelete