Sunday, January 6, 2013

Migros - TineK bambu mobilya


Danimarka'lı dekorasyon firması TineK 2013 ilkbahar ve yaz kataloğunu bir kaç gün önce sitesinde yayınladı. Geçen yılda hem TineK'de hem de bizim öz be öz Migros'umuzda satılan bu bambu mobilyalar bu yılın katologunda da baş rolde..
Daha önceden yazmıştım Datça'da çok fazla mağaza yoktur ve Migros bizim için neredeyse buraların AVM'sidir. Her Cumartesi günü pazarından sonra, bir de Migros'a uğranır ne var ne yok bakılır, evin eksikleri tamamlanır. Tanıdıklarla mutlaka orada karşılaşılır...İşte geçen yaz başı yaptığımız bir Migros turunda bu bambu mobilyaları görmüş ve çok sevmiştim.Fiyatları ise son derece uygundu.

Bütün bir kış ve bahar mevsimini sanal ve reel dünyada ayaklarıma ve klavyedeki parmaklarıma kara sular inene kadar balkona mobilya arayarak geçirdikten ve her köşe başında önüme çıkan rattan mobilyalardan fenalık bastıktan ve sonrasında da balkona sedir yaptırdıktan sonra bunların geç bir tarihte karşıma çıkmasına çok üzülmüştüm.  

Umarım Migros bu yıl da bu bambu mobilyalardan getirir.Her yer dolu olsa bile taburelerine ve sehpalarına mutlaka bir yer bulunur..

Aşağıdaki çalışmalar ise en sevdiğim İsveçli blogçulardan Anna- Malin'in geçen yıl TineK mobilyaları ile yaptığı çekimden. Bunların Migros'ta da olduğuna inanabiliyormusunuz???
No comments:

Post a Comment