Sunday, June 21, 2015

Şapkalar duvara...
 İşte size hemencecik uygulayabileceğiniz yazlık bir dekorasyon fikri.. Duvarlarınızda her ne asılı ise kaldırın ve yerine hasır şapkalarınızı asıverin..

Aslında bu fikir uzun zamandır aklımdaydı, bu eve taşındığımızdan beri asılı olan tablolardan sıkılmıştım ama duvarlar boyandıktan sonra tabloları kaldırır, yerlerine şapkalar asarım diyordum.. Aynı çivilere asarsam iyi olmaz diye düşünüyordum.. Ama deneyiverdim, bazı yerler biraz sıkışık olsa da fena olmadı bence..

Evinizde yaz havası estirmek için bir deneyin derim..I was kind of tired of seeing our old paintings that we hang on this wall when we first moved in.. So I replaced every one of them with a straw hat.. I have to say that I love the outcome.. So if you want some summer vibes at your home, why not try the same thing.. 7 comments:

 1. Olmuş olmuş, hem de çok güzel olmuş... Sıkışık değil aksine çiviler sanki bu güzel şapka ailesi için çakılmış gibi ;))

  ReplyDelete
 2. Malatya Haber  malatya haber , malatya haberleri , malatya spor haberleri

  ReplyDelete
 3. Benim üst kattaki tüm parkeler beyaz olsun istedim. Sadece şapka ile olacak iş değil, sende hepsi bir bütün.
  Çok beğendim! :)

  ReplyDelete
 4. Çok güzel olmuş gerçekten çiviler onlar için çakılmış gibi sanki farklı bir dekorasyon olmuş.
  Güle güle kullanın...

  ReplyDelete
 5. Gayet güzel olmuş. Üstelik bu şapkalara yer bulmak hep sorundur, hem dekorasyon hem de yerden kazanma.
  Süper fikir!

  ReplyDelete
 6. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz. Sizler de istanbul pimapen tamiri ve pimapen tamiri sitesinden ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

  ReplyDelete