Friday, November 20, 2015

Başlayalım mı artık yavaştan kırmızılanmaya???

Yılbaşı yaklaşırken evin dekorasyonu ile oynamayı, kırmızılı dokunuşlar yapmayı çok seviyorum.. Bu hem gelmekte olan yeni yılın heyecanından, yeni başlangıçlardan, yeni umutlardan kaynaklanıyor hemde artık soğuyan havalar, yağmaya başlayan yağmurlar nedeni ile evlere kapanmaya başladığımız bir dönemde kırmızının o sıcacık enerjisini evde hissetmeyi sevdiğimden..


Aslında bakmayın Datça'da havalar hala yazdan kalma devam ediyor.. Pek yılbaşı ruhu yok dışarlarda anlayacağınız ama sabah Pazar günü yağmur geldiğini öğrenince, artık yavaştan kırmızılamaya başlasam evi diye düşündüm..


Doğrusu hafiften de heyecanlı ve de meraklıyım çünkü bu sezonda sizlere BC Home ürünleri ile çok hoş köşeler hazırlamayı planlamaktayım..İşte ilk iş olarak hem misafir odası, hemde TV odası olarak kullandığımız bu odaya başladım dokunmaya.. Yastıklar ve runner BC Home'dan, yavru kedi ise halis muhlis Datça sokaklarından gelme bizim Ares :))

Hem Sahildeki Ev'in mavileri var, hemde kırmızı burada..Tam da istediğim gibi oldu.. Umarım beğenmişsinizdir sizlerde.. 


Keyifli bir gün diliyorum hepinize..I love this time of the year.. I love changing the decoration of our house for the approaching new year.. Its still a bit early, I usually started to decorate at the beginning of December but this year I am making an exception as I am planning to decorate some corners of our home with BC Home products and I am quite excited about it..

Enjoy you weekend..


6 comments:

 1. Bu eve kırmızıda çok yakışıyor. Aslında iş renklerde değil tabii, zevkte. Gerçekten çok zevklisiniz. Kırmızılarla güzel bir kış geçirin, ağız tadıyla. Sevgiler

  ReplyDelete
 2. Eveet, tam zamanı:)) Her zamanki gibi iç açıcı kareler.

  ReplyDelete
 3. yastıklara bayıldım:) Ares'i de öptüm :)

  ReplyDelete
 4. Pek tatlış olmuş. :) Keyifle şenlensin...

  ReplyDelete
 5. Başlasın tabii kırmızılar !
  Bu yıl Sahildeki Ev 'in yılbaşı halleri daha bi güzel sanki acaba bunun nedeni Ares olabilir mi ?

  ReplyDelete