Sunday, November 1, 2015

TV karşısında..


Hava çok soğuk şömine ise çıtır çıtır yanıyorsa, ya da tıpkı bu akşamki seçim sonuçları gibi televizyonda kaçırmamamız gereken bir program yada film varsa, biz masamızı içeri kurarız.. Kocaman bir orta sehpamız olması da bu işi çok kolay ve çok keyifli yapar..

Siz de yaparmısınız böyle şeyler?? When its too cold outside and the fireplace is at his best, or if there is a program on TV that we do not want to miss we set our table here.. Gives a sense of indoor picnic and we love it..


5 comments:

 1. Bu ferah salon sofrayı daha da keyifli hale getiriyordur eminim :))

  ReplyDelete
 2. Bloguna geldiğim zaman,resimlerie baktıkca hep bir huzur duyuyorum . Nasıl güzel bir enerjin var .Maşallah .Salon sehpaları candır bizde yaparız bu etkinliği çokca:)

  ReplyDelete
 3. Merhaba size bayılıyorum....
  minik bir öneri :) resmini çektiğiniz masa örtüsü jilet gibi ütülü olsa da hoş durmaz mı yoksa siz böylesini mi seviyorsunuz...

  ReplyDelete
 4. Klima Bakım Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile klimalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor.
  http://www.klimaservis.com/klima-bakim-servisi/
  #klima #klimaservis #klimabakım

  ReplyDelete
 5. Klima Bakım Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile klimalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor.
  http://www.klimaservis.com/klima-bakim-servisi/
  #klima #klimaservis #klimabakım

  ReplyDelete