Thursday, December 10, 2015

Karlı Mutfak...

Yılbaşına doğru mutfağa kar yağmaz mı zannettiniz siz.. Yağar tabii... Yatak odasına kesip yapıştırdığım kar tanelerinin daha büyüklerini bu kez mutfak için hazırladım ve dolapların üzerine yapıştırdım.. Karlı karlı bir mutfak oldu işte.. Yoksa sizin eve daha kar yağmadı mı daha..Kar tanesi motiflerini google görsellerde snow template diye aratırsanız bir dolu bulacaksınız.. Beğendiğinizi istediğiniz boyutta renkli kağıtlara bastırın ve sonrası makasınıza kuvvet.. Daha önce de yazdığım gibi aslında çocuklarla yapılabilecek çok güzel bir yılbaşı aktivitesi bu...

Keyifli günler bizden size.. 

Some red snow to kitchen ... You can find many snow templates  if you google them.. Just print them on colored paper on the size you want, and cut.. Easy and simple .. Just the way I like..

Have a great day..6 comments:

 1. Kırmızı kar taneleri çok yakışıyor harika fikirler. Sahildeki Ev teşekkür ederim

  ReplyDelete
 2. bayılıyorum fotoğraflarınıza bakmaya, içim açılıyor

  ReplyDelete
 3. Dolap kapaklarında ne güzel durmuş kırmızı kar taneleri çok hoş olmuş. Bir yandan da tezgahta duran tazecik karnabahar ve brokoliyi de çok beğendim.
  ozumebruli

  ReplyDelete
 4. Ufak bir dokunuş ile mutfakta yılbaşına ve kışa uygun hale gelmiş :) Çok hoşşş :)

  ReplyDelete
 5. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz. Sizler de istanbul pimapen tamiri ve pimapen tamiri sitesinden ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

  ReplyDelete