Sunday, December 13, 2015

Masalar da kırmızılandı...

Kısacık bir süre kullandığımdan olsa gerek, yılbaşına doğru her tarafı kırmızılamaktan çok hoşlanıyorum.. Bu sofrayı da Maison Francaise dergisinin Aralık sayısı için hazırlamıştım.. Tahminen yılbaşında kuracağım sofrada buna benzer bir şey olacak.. Özellikle Çizgi Kare'nin kırmızı çizgili örtüsü ile emaye tabaklarım inanılmaz yakışmadılar mı sizce de?

Keyifli Pazarlar bizden size..
6 comments:

 1. Evet çok şık bir sofra. Benim de ilk gözüme çarpan emaye tabaklar oldu. Geçen hafta bir alışveriş sitesinde görüp sipariş etmiştim ama henüz gelmedi.

  ReplyDelete
 2. Sevgili Ayşegül Hanım,

  Güzel akşamlar dilerim. Postlarınız bize terapi oluyor, ruhumuzu dinlendiriyor. Tüm emekleriniz için teşekkür ederiz. Eskiden büyüklerimiz çul, çaput giyse yakıştırıyor derlerdi, sizde elinize aldığınız en basit objeyi görsel şölene dönüştürüyorsunuz. Acaba, kırmızı çizgili masa örtüsü BC home'dan mı kareli ve çubuklu kumaşları çok severim. Hele bir de mavi veya turkuaz olursa. Bir terslik olmazsa sizin için açıldığında Tante Roza'nın Ankara mağazasını ziyaret etmek istiyorum. Belki sizden esintiler olabilir mi diye. Tüm güzellikler sizin olsun da bize de yansıması olur. Kocaman sevgiler.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Çok teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için.. Masa örtüsü çizgi kare isimli yeni bir firmadan.. www.cizgikare.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz..

   Delete
 3. öncelikle Maison Francaise dergisi için seni çok tebrik ederim; ne büyük mutluluk ve keyiftir sanırım sayfalarında evinin fotolarını görmek; çok yaratıcı ve zevkli detaylar yaratıyorsun ve bizlere de ilham veriyorsun bunu herzaman söylerim zaten; seni takip etmek çok büyük keyif...sevgiler
  Ünver

  ReplyDelete