Monday, December 7, 2015

Yılbaşına doğru Sahildeki Ev...

Yılbaşına doğru Sahildeki Ev bol bol kırmızılanmaya devam ediyor.. Salonda bu yılda yine bol bol çiçek böcek var.. Her yerde yanan mumlar yine yılbaşı dekorasyonunun ayrılmaz bir parçası..

Bu yıl bir değişiklik yaparak ortadaki büyük sehpanın üzerine de kırmızılı bir masa örtüsü serdim.. Ortama daha bir sıcaklık kattı sanki.. Büyük orta sehpalarınızı ara ara sizde örtü örterek bambaşka bir görüntüye getirmeyi deneyin derim.. Bizim bu aslında soğuk kış gecelerinde yemeği şömine önünde yemek için sık sık yaptığımız bir şey, ama bu kez yılbaşı dekorasyonu için özel olarak serdim bu örtüyü..


I continue to add bits and pieces of reds to our house for this month.. This time I put a lovely table cloth on my coffe table.. I think it added a lot of warmth...


9 comments:

 1. Nasılda yakışmış o örtü oraya. Senin yeni yıl dokunuşun bile ayrı güzel. :) İlla ağaç olacak diye bir şey yok sonuçta değil mi?
  Sevgiyle kalın. :)

  ReplyDelete
 2. Kış için bir halı da çok şık ve sıcak durabilir sanki.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Evet ben,m de gözüm güzel bir halı aradı doğrusu ...
   Genel olarak huzur dolmuş ev kırmızıların da etkisiyle..

   Delete
 3. çok sevdim, kırmızı nasıl da ısıtıyor mekanı

  ReplyDelete
 4. Bütün detaylar birbirinden güzel ve sıcak, dakikalarca fotoğraflara baktım, içim ısındı :)

  ReplyDelete
 5. Ne kadar güzel iç ısıtan bir oda olmuş :) Bakmalara doyamadım :)

  ReplyDelete
 6. Maviler kadar kırmızılar da çok yakışıyor Sahildeki ev'e ;))

  ReplyDelete
 7. Evinizde "huzur" var. Fotolardan hissediliyor bu duygu. Yeni yilda da herkesin evinde olur inşallah.
  ozumebruli
  sevgilerimle

  ReplyDelete
 8. Sevgili Sahildeki Ev, sizden iki tane ricam var. İlki evinizin civarlarında bir yer bulup Kartal'dan Datça'ya kaçmayı planlayan biz'e ön ayak olmanız. İkinci ise o üzerinde dallar kuşlar falan olan dolaptan kurtulmanız. Zira o güzelim evinize hiç mi hiiiiiiç yakışmıyor o dolap. Ama hemen atmayın, yorulmayın sakın, beni bekleyin geldiğim de atmanıza zevkle yardımcı olacağım ;) Esen kalın...

  ReplyDelete